poniedziałek, 24 marca 2014

Morgan Taylor !

Witajcie Kochani ! Jestem troszkę nieobecna i prędko się to nie zmieni ale postaram się co i raz na szybko wydziergać jakiś pościk :) dzisiaj recenzja o lakierach Morgan Taylor ! Dostałam ost ciemny fiolet od EuroFashion i muszę podzielić się opinią :)

No więc lakier kosztuje 20 zł, pojemność15 ml, konsystencje ma średnio gęstą, kryje po dwóch warstwach. Trzeba jednak uważać i malować dość szybko paznokcia, nie jest "lejący" wiec zbyt duża opieszałość może spowodować lekkie smugi. Jednak osoby, które choć troszkę mają wprawę w takim zwykłym malowaniu nie będą miały problemu :) jeśli chodzi o trwałość to wypróbowałam na sobie, gdyż zrobiłam sobie przerwę od hybrydy i powiem Wam, że ładnie trzymał mi się 4 dni :) to jest w ogóle dla mnie szok :) cena jak na tak dobry produkt i pojemność stosunkowo niska :). Mogę z czystym sercem polecić zakup lakierów tej marki, nie zawiedziecie się :)

Kolorek który prezentuje poniższe zdjęcie to : ROYAL TREATMENT (50051)
Pazurki jeszcze w kwadracie- później spiłowałam na migdałek dla odmiany :)Przy okazji zapraszam do rozdania Książki "Sztuka zarządzania salonem " :) na fb;) zorganizowanego przeze mnie i EuroFashion :) oto link :  ROZDANIE

Miłego dnia Kochani życzę!

10 komentarzy:

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)