piątek, 11 października 2013

Współpraca z EuroFashion ! ! !

Kilka dni temu podjęłam współpracę z główną firmą zajmującą się szkoleniami, produkcją i dystrybucją kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji paznokci jak i wielu wielu innych produktów (kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, kosm.do depilacji, sprzęt i narzędzia niezbędne w zawodzie stylisty, i tak dalej i tak dalej...:) Wszystkie produkty możecie zobaczyć na głównej stronie - po kliknięciu w logo firmy po lewej stronie bloga.

Firma o której mowa to Akademia Paznokcia EuroFasion

EuroFashion ma swoją główną siedzibę w Pruszczu Gdańskim


Ale w całej Polsce możemy znaleźć oddziały EuroFashion m.in : Bydgoszcz, Częstochowa, Łódź, Kraków, Poznań i mój oddział, który często odwiedzam Oddział Warszawski przy al.Solidarności :)

Firma EuroFashion powstała w 1995 r, początkowo tylko z siedzibą na Pomorzu, jednak zainteresowanie produktami sprawiło, że powstały powyższe oddziały w całej Polsce.

Oprócz prowadzonego sklepu z produktami, firma organizuje Mistrzostwa Zdobienia Paznokci: Nail Art Poland ; Mistrzostwa Przedłużania Paznokci : Pink&White ; oraz Międzynarodowe Mistrzostwa Zdobienia Paznokci : International Nail Art Championship.

Dzięki firmie EF możemy wzbogacać się o dwu miesięcznik "Akademia Paznokcia", w którym znajdziemy wiele przydatnych informacji dotyczących stylizacji paznokci, pielęgnacji czy informacji o nowościach, szkoleniach, targach itp. Oprócz gazetki "Akademia Paznokcia", EuroFashion wydaje również pismo "Nail Art"- przeznaczone dla osób szukających inspiracji, zawiera wiele zdjęć paznokci krok po kroku.

Firma prowadzi również szkolenia dot.stylizacji paznokci oraz rzęs. Podąża za aktualnymi trendami i organizuje pokazy stylizacji i zdobienia paznokci. Oprócz szkoleń indywidualnych, firma już jakiś czas temu wprowadziła szkolenia/warsztaty pt."Edukacyjne Czwartki", gdzie przez ok 6h, w kameralnej grupie do 4 osób można przećwiczyć z instruktorką daną technikę i udoskonalić swe umiejętności.

Na stronie EF, funkcjonuje również FORUM, gdzie można uzyskać wiele przydatnych dla siebie rad od instruktorek czy koleżanek po fachu. Znajdziemy również galerie pazurków a w niej prace forumowiczek :)

W swojej ofercie EF posiada kosmetyki swojej produkcji (EuroFashion) jak i wiele innych znanych marek. Są to m.in :
- Ra Nails
- Nail Harmony
- Impressionails
- Entity
- EzFlow
- Esn
- NSI
- Precision
- Morgan Taylor
- 4 Pro Nail Tech
- Christrio
- ColorClub
- INM
- LeChat
- DepiCare
- CLD ( Creative Lash Design)
- Olive Tre Spa Clinic
- Bielenda
- Matrix i Stapiz
- RefectoCil

Instruktorki EF znajdziecie pod poniższym linkiem :Jestem niesamowicie szczęśliwa, że będę mogła współpracować z firmą, która stoi na czele w stylizacji paznokci. Ukończyłam już kilka szkoleń w EF, ale na pewno na tych kilku się nie skończy :)
Bardzo dziękuje Pracownikom Firmy i Dziewczynom z Oddziału Warszawskiego za pomoc :) 
Miłej Obopólnej Współpracy sobie życzmy !:)

4 komentarze:

 1. Wow...Gratuluję :* A na czym ta Twoja współpraca będzie polegała?

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje wspolpracy :). Czy przed zalozeniem wlasnej dzialalnosci wczesniej gdzies pracowalas?
  Odpisalam Ci na komentarz u mnie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki :* wiesz co pracowałam ogólnie ponad rok w salonie :) odbyłam praktyki i zostałam :)

   Usuń

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)