poniedziałek, 23 września 2013

Make-Up Trendy!


Mimo, że za oknem ponuro i chłodno, sezon ślubny jak najbardziej jeszcze trwa (przynajmniej pośród moich klientek), dlatego postanowiłam sięgnąć po magazyn Make-Up Trendy, w celu zaczerpnięcia dodatkowych inspiracji makijażowych :)

Do gazetki dołączona została również książka " Akademia Makijażu " Katarzyny Kozłowskiej-Kołodziejskiej, która zawiera wiele przydatnych dla mnie informacji :). 'Akademia Makijażu' zawiera treści teoretyczne jak i praktyczne, wprowadzające Nas w świat makijażu. Zaczynając od akcesoriów do makijażu, przygotowaniu cery pod makijaż czy dopasowaniu kolorystyki dla danego typu urody oraz kosmetyków kolorowych a kończąc na różnego typu makijażach, wykonywanych oczywiście krok po kroku.

Sam Magazyn "Make-Up Trendy" zawiera wiele makijaży fashion, ale nie tylko, nowości w kosmetykach kolorowych, ważne wydarzenia, nowe trendy w makijażach. Oglądając te przecudne zdjęcia, można na prawdę pokochać świat malowideł i wydobyć w sobie pasję tworzenia podobnych makijaży.

Zachęcam do zaopatrzenia się, gdyż za 15 zł mamy 2 egzemplarze z wielką zawartością teoretyczną i praktyczną dotyczącą zawodu makijażysty :) można znaleźć dla siebie coś odpowiedniego, mniej lub bardziej skromnego.


 "Make-Up Trendy" chyba na stałe zagości w mojej małej kolekcji magazynów tematycznych, zaraz obok "Akademii Paznokcia", gazety "Paznokcie" czy gazet kosmetycznych "Les Nouvelles Esthetiques" itp...

3 komentarze:

  1. ja uwielbiam magazyn LNE :), tych ksiazek nie mam ale chyba musze to zmeinic :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ja odkąd się na niego natknęłam pierwszy raz, nie przepuszczam żadnego wydania, szkoda, że nie wydają go częściej :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo miło tu u Ciebie! Dziękuję za zaproszenie obserwuję

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)