piątek, 16 sierpnia 2013

Stylizacja lakierami - czy zapomniana???

Jak wiadomo, nie każda klientka przepada za sztucznymi paznokciami. Są Panie, które cenią sobie prostotę i elegancję i właśnie one częściej sięgają po stylizacje lakierami hybrydowymi, bądź wybierają wzmocnienie naturalnej płytki żelem bądź akrylem. Inne uwielbiają długie paznokcie, z wymyślnymi wzorami. Jednak są i takie, które nie są przekonane do takich 'zabiegów' i wybierają zdobienia łatwe, szybkie i przede wszystkim na własnej płytce, bez przedłużania.

Na rynku dostępny jest duży wybór lakierów, począwszy od zwykłych lakierów, perłowych czy matowych, pękających oraz magnetycznych, kończąc na lakierach np piaskowych czy welurowych.

Ostatnio serca klientek podbijają lakiery kameleony ( lakiery, które zmieniają kolor pod wpływem temperatury), lakiery, które świecą w nocy ( zawierają pigmenty fluorescencyjne, które podczas dnia pochłaniają promienie słoneczne, by w nocy dać efekt świecących paznokci), lakiery metaliczne (dają efekt metalicznych paznokci, taki jaki można było uzyskać poprzez aplikacje naklejek lub folii transferowej).
Jednym z hitów lata jest Trend Galaxy- lakiery z drobinkami złota i srebra idealnie sprawują się w okresie letnim, kiedy światło sprawi, że paznokcie będą błyszczeć jeszcze bardziej. Lakiery Galaxy w swojej ofercie ma firma Orly, Color Club ( kolekcja Halo Hues, koszt lakieru ok 45 zł, lub tańszy z serii In true Fashion 16 zł), AllePaznokcie.

Kameleony

Galaxy Color Club


Lakiery Metaliczne
Lakier Magnetyczny Color Club (z magnesikiem)- 38 złLakiery Piaskowe
Lakiery Świecące w ciemności
 Lakiery Pękające
Każdy znajdzie coś dla siebie!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)