niedziela, 23 czerwca 2013

BalbCare - nowość dla manicure i pedicure :)

Co to jest BalbCare??

Są to jednorazowe rękawiczki do manicure oraz skarpetki do pedicure, które zawierają specjalny preparat (zmiękczający, nawilżający, przeciw grzybicy, zwiększający przyczepność i trwałość lakieru na płytce). Plusem jest fakt, iż podczas zabiegu nie potrzebujemy miseczki z wodą czy płynu do zmiękczania skórek, preparat zawarty w rękawiczkach działa skuteczniej i jednocześnie odżywi skórę dłoni czy stóp
(a przynajmniej tak podaje producent- jak wiadomo, każdy chwali swój produkt jak tylko potrafi, ale przyznam, że owe rękawiczki mnie zaintrygowały, czytając opinie i skład, myślę, że warto będzie wprowadzić do swoich usług firmę BalbPharm, zwłaszcza, że nie jest to droga inwestycja – ok. 10 zł za sztukę).


Firma BalbPharm podaje wiele zalet tego produktu, oprócz wygody i zbędnych produktów do manicure, zaletą jest fakt, iż posiada system ochrony przeciwbakteryjnej, posiada wapń ( odżywia skórę i płytkę) oraz keratyne (używana do leczenia chorób płytki paznokciowej), ekskluzywny POLIMER (PRIMER)-dzięki, któremu jak podaje producent lakier będzie się trzymał na pazurkach tydzień. Posiada również ekstrakt z drzewa herbacianego-który zwalcza grzyby odpowiedzialne za powstawanie grzybicy. Jest to produkt, który zastępuje np.parafinę- gdyż powoduje zmiękczenie i nawilżenie skóry.


Jeśli chodzi o wykonanie zabiegu, jest to bardzo proste. Zaczynamy jak zawsze od zmycia lakieru z płytki, spiłowaniu paznokci oraz oczyszczeniu ich z pyłu. Następnie nakładamy rękawiczki czy skarpetki upewniając się, że preparat w nich zawarty jest dobrze rozprowadzony na całej powierzchni skóry dłoni czy stóp oraz skórek, odczekujemy określony czas (ok.10 min), następnie rozcinamy rękawiczkę na końcu palca, ściągamy i zajmujemy się wycięciem skórek, robimy tak z kolejnymi paluszkami. Na zakończenie pozostałości preparatu wmasowujemy w skórę dłoni czy stóp. Przed pomalowaniem paznokci należy je odtłuścić odtłuszczaczem (primer bądź np aceton), gdyż jak wiadomo nie malujemy paznokci, które są tłuste. Dokładniejszy opis całego zabiegu manicure i pedicure oraz zdjęcia można znaleźć na stronie www.balbcare.pl. 

W skład wchodzi : 1 para rękawiczek zawierająca 26g emulsji, drewniany patyczek oraz profesjonalny pilnik- za jedyne 10 zł brutto. Warto :)   ;   1 para skarpetek zawierająca 30g emulsji, drewniany patyczek i pilnik - również za 10 zł

Zobaczymy jak się sprawdzi ten produkt, jeśli jest tak dobry jak podaje firma to na pewno klientki i stylistki go pokochają :) a więc testujmy !


4 komentarze:

  1. Rewelacja. Byłam na szkoleniu , przetestowałam i rewelacja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja. Byłam na szkoleniu , przetestowałam i rewelacja.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)