piątek, 8 listopada 2013

Zapowiedz Nowości Od Nail Artists! - coś dla Stylistów Paznokci :)

Coś co ułatwi Prace Stylistkom !

Paulina Pastuszak Nail Artists! : 

I metoda CoverEXPRESS po raz drugi.. Chcemy ułatwić Wam pracę i sprawić, że będzie ona dużo szybsza! Nasza technika to kombinacja kilku elementów, które połączone w całość naprawdę pozwolą wykonać zabieg w 40-50 minut, co najważniejsze - BEZ USZCZERBKU NA JAKOŚCI. Uzyskacie paznokcie smukłe, zgrabne i wąskie: ryzyko zbudowania grubych bułeczek lub łopat będzie zminimalizowane niemal do zera! Stworzycie też śliczny, równy uśmiech bez potrzeby odręcznego przecierania lub wygładzania - dzieki użyciu swoistej..hmm.. "formy" linia uśmiechu utworzy się sama  Co również istotne, bez problemów typu łamanie, pękanie i odpadanie wolnego brzegu stworzycie śliczny wydatny tunel - który nie wróci na miejsce jak w przypadku dotychczasowych żeli... Nie zapominajmy też o najmilszym aspekcie - mozolne, końcowe piłowanie masy, które czasem zabierało Wam nawet kilka minut na paznokieć, zredukujemy do kilkudziesięciu sekund.  Taki właśnie mamy plan.... 


Paulina jest niestety bardzo tajemnicza i nic więcej poza informacjami w notce nie dało się wyciągnąć :) w komentarzach pod zdjęciem CoverExpress aż roi się od pomysłów cóż to takiego niesamowitego niedługo sprawi, że czas pracy tak bardzo się skróci. Wiele stylistek jest coraz bliżej, jednak nikt jeszcze tego nie odgadł :) Pozostaje więc czekać na Narodziny Nowego Systemu I Sposobu pracy NailArtists! Ja mimo, że jestem bardziej za akrylem niż żelem, to na pewno skusze się na produkty Nail Artists- gdyż widać po zapowiedziach, że niewątpliwie nowość jaką przygotowała dla Nas firma ułatwi całą stylizację paznokci.
2 komentarze:

  1. Przyznam, że dla mnie to chyba nie realne zrobic żelowego frencha w 50 min, dlatego tym bardziej czekam na tą nowość i na pewno podzielę się informacjami na blogu :) tak więc śledzić proszę :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)