niedziela, 30 czerwca 2013

Konkurs Nail-Artists

Wygrana w konkursie :):):) 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU!!
Kochane dziewczyny, ogromnie dziękujemy za tak wielkie zainteresowanie naszym małym konkursikiem! Zgodnie z obietnicą, nasza czworonożna sierotka rozlosowała nagrody (zestawy akryli, ozdób oraz żele), które trafią do trzech z Was! 
Wyjaśnimy tylko skąd to przyspieszenie ogłoszenia wyników.. Otóż dopiero co skończyliśmy zliczać stan magazynu, zeszło nam jak widzicie potwornie długo.. A dlaczego? Bo dosłownie co 3 minuty, trwającą w nabożnym skupieniu pracę przerywały piski typu "aaaa popatrz na ten kolor!" , " zobacz jaki ten rewelacyjny", " jejkuu ja chcę ten łańcuszek"... i tak dalej i tak dalej.. porażający brak profesjonalizmu w naszej ekipie panuje..
A skoro i tak nie śpimy to nic nie stoi na przeszkodzie by ogłosić, że nagrody otrzymują:

Justyna Biała
Iwona Kiwacka-Majerczyk
Patrycja Kowalczyk4.07.2013- dziś dostałam paczuszkę :) zestaw żeli : biały, cover pink, top i żel budujący, zestaw ozdóbek oraz katalogi produktów oraz katalog ze zdobieniami :) czas wykorzystać prezencik i po ćwiczyć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)