środa, 10 kwietnia 2013

Peeling Kawitacyjny

Jeden z fajniejszych zabiegów kosmetycznych. Polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą ultradźwięków. Oprócz usuwania zrogowaciałych korneocytów, pod wpływem drgań fali utradźwiękowej następuje dotlenienie skóry i poprawia się ukrwienie. Po takim peelingu skóra jest odpowiednio oczyszczona i przygotowana na przyjęcie dalszych składników użytych podczas zabiegu. Substancje wnikają z większą łatwością do warstw naskórka podczas zabiegu sonoforezy. Używamy wtedy specjalnej ampułki bądz serum. Zabieg  jest bezbolesny, i przeznaczony dla każdego rodzaju cery, nawet tej wrażliwej (gdzie oczyszczanie manualne skóry jest raczej nie wskazane) oraz w przypadku cery trądzikowej.
Jeśli chodzi o przeciwwskazania do zabiegu jest to na pewno ciąża, implanty metalowe w ciele (np. rozrusznik serca), nowotwory, opryszczka, choroby bakteryjne,wirusowe i zakaźne skóry,otwarte rany naskórka.


Peeling Kawitacyjny cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek, ponieważ daje świetne efekty. Skóra jest oczyszczona, promienna, wygładzona i nawilżona. Systematyczne korzystanie z zabiegu poprawi kondycje skóry i wygładzą się drobne zmarszczki. Tak więc polecam każdemu korzystanie z tego typu zabiegu:) koszt w zakładach kosmetycznych waha się od 80 do 180 zł w zależności jaka ampułka jest użyta do zabiegu, jaka maska i czy uwzględniamy również dekolt, oraz oczywiście renoma salonu czy firma kosmetyków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuje za każdy pozostawiony komentarz :) jeśli podoba Ci się mój blog-zapraszam do obserwacji-odwdzięczę się tym samym :)